BigWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BigWorld

dünyadan hersey rock metal müzik bilgisayar eglence ask sevgi

AnasayfaBigWorld TeaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Reklamlar

Bu Alana Reklam
Vermek İçin
adresine basvurunuz...
gotham radio
En son konular
» Yine seninle doluyum bugün :(:(:(
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:51 pm tarafından lanetlee_ruh

» _/\_/\_/\_________________
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:47 am tarafından lanetlee_ruh

» neden böyledir sizce??
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 8:05 am tarafından lanetlee_ruh

» canım acıyor..
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 12:20 pm tarafından lanetleee_serseri

» .....VE CANIM ACIYOR!
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 11:25 am tarafından lanetleee_serseri

» kızların erkekleri otutturan cvplarıı :):)
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:58 pm tarafından lanetlee_ruh

» TGRT Anlat Bakalim Yarismasi :)) KOPTUMMM
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:56 pm tarafından lanetlee_ruh

» GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:54 pm tarafından lanetlee_ruh

» offffffffff yine mezar...
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 8:58 am tarafından lanetleee_serseri

» nasıl ama:D:D
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 2:20 am tarafından lanetlee_cocuq

» Hangi Ayrılık?
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:06 pm tarafından lanetleee_serseri

» Acıklı Bir Aşk Hikayesi
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:04 pm tarafından lanetleee_serseri

» Sevgi emekmiş....
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:48 am tarafından lanetleee_serseri

» Yalancı sevgiye ben sitem eylerim
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:43 am tarafından lanetleee_serseri

» Güllere Küstüm
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:41 am tarafından lanetlee_cadı

» Bu Gece
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:34 am tarafından lanetlee_cadı

» benden sonra...
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:27 am tarafından lanetlee_cadı

» &''' İhanet, hep ihanet ''''''&
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:25 am tarafından lanetlee_cadı

» [b]Ayrılık ölümden zordur gülüm[/b]
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:23 am tarafından lanetlee_cadı

» Betermiş
GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:09 am tarafından lanetlee_cadı

GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn

4 posters
YazarMesaj
lanetlee_cocuq

lanetlee_cocuq

Erkek

GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Empty
MesajKonu: GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn   GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 10:27 am

Ben Gizemliyim
Bu kirlenmiş dünyada temiz yer arayan bir insanım.

Gösterişten nefret edip sade bir yaşamın peşinde koşarım.

Çocukla çocuk olurum,profesörle profesör.

Beni tanıyan herkesin adımı duyduğunda aklına gelen ilk şey cılgınlıgım ve suskunlugum ; hırcınlıgım ve masulugumdur.

En güsel rock metal parcalarımla mahalleyi karıştırıp,
Bazende duygusallıgımla herkezi gözyaşına boğarım.
Her türlü sırrımı ölümüne muhafaza ederim.

Ben istemedikten sonra kızıl ordu bile üstüme gelse bir kelime dahi çıkmaz ağzımdan.

Her derdi olanın ilk dermanı olmusumdur,

Ülkemi koruma ve yüceltmede en ön saflarında yer alırım.

Artık hayatım taktir edilmeye deger işte ben böyle gizemli bir insanım.
Ben Karanlıgım
Bazen Yanımda gölgem daha olsun istemem

Benim karanlıgım aslında hiç var olmadı sadece ısıkların sönüsüydü karanlıgım

Karanlıgım ıssızlıgımdır

Herseyden herkesten öylecesine kaybolup giderim

Ben kör degilim sadece olanlara sahit olmak istemem

Her sey benim varlıgımla yapılır cünkü karanlıkta iş yapmak daha güvenlidir cünkü karanlık hep susar

Kinim ve Öfkem ölümün rengidir

Aska düşmanım

Bazen insanların ısıklarını aniden kaparım aynı gecenin ısıgı bir bıcak gibi kesmesi gibi

Korkarım hayattan ve buna ragmen korku salarım hayatıma

Ben dostluga sevgiye mertlige düşman gözü kara beyni kara hayallari kara bir insanım ben
lanetleee_serseri
Admin
Admin
lanetleee_serseri

Erkek

MesajKonu: süpersnn ortaq:)   GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 11:29 am

...bn bu kadr ii yasamıom:)
lanetlee_cocuq

lanetlee_cocuq

Erkek

MesajKonu: Geri: GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn   GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 2:22 pm

olursun kanka bana takıl herseyi her yolu her iyiyi her kötüyü görürsün Smile birazdaha büyümen lazım ama:D:D
lanetlee_serseri

lanetlee_serseri

MesajKonu: ortaqq...   GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 5:51 am

dha ne kadr büyücem off allahm yha Smile
lanetlee_cocuq

lanetlee_cocuq

Erkek

MesajKonu: Geri: GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn   GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 6:05 am

bğyğmeye o kadar fazla merak sarma büyüdükten snra ahh bi cocuk olsaydım dersin:)Smile
lanetlee_ruh

lanetlee_ruh

Kadın

MesajKonu: Geri: GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn   GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:54 pm

aynen :s

GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlık
» KARANLIK(tavsiye)
» KARANLIK SÖZLER
» Karanlık Sözler...
» KOYU KARANLIK