BigWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BigWorld

dünyadan hersey rock metal müzik bilgisayar eglence ask sevgi

AnasayfaBigWorld TeaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Reklamlar

Bu Alana Reklam
Vermek İçin
adresine basvurunuz...
gotham radio
En son konular
» Yine seninle doluyum bugün :(:(:(
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:51 pm tarafından lanetlee_ruh

» _/\_/\_/\_________________
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:47 am tarafından lanetlee_ruh

» neden böyledir sizce??
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 8:05 am tarafından lanetlee_ruh

» canım acıyor..
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 12:20 pm tarafından lanetleee_serseri

» .....VE CANIM ACIYOR!
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 11:25 am tarafından lanetleee_serseri

» kızların erkekleri otutturan cvplarıı :):)
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:58 pm tarafından lanetlee_ruh

» TGRT Anlat Bakalim Yarismasi :)) KOPTUMMM
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:56 pm tarafından lanetlee_ruh

» GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:54 pm tarafından lanetlee_ruh

» offffffffff yine mezar...
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 8:58 am tarafından lanetleee_serseri

» nasıl ama:D:D
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 2:20 am tarafından lanetlee_cocuq

» Hangi Ayrılık?
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:06 pm tarafından lanetleee_serseri

» Acıklı Bir Aşk Hikayesi
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:04 pm tarafından lanetleee_serseri

» Sevgi emekmiş....
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:48 am tarafından lanetleee_serseri

» Yalancı sevgiye ben sitem eylerim
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:43 am tarafından lanetleee_serseri

» Güllere Küstüm
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:41 am tarafından lanetlee_cadı

» Bu Gece
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:34 am tarafından lanetlee_cadı

» benden sonra...
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:27 am tarafından lanetlee_cadı

» &''' İhanet, hep ihanet ''''''&
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:25 am tarafından lanetlee_cadı

» [b]Ayrılık ölümden zordur gülüm[/b]
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:23 am tarafından lanetlee_cadı

» Betermiş
_/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:09 am tarafından lanetlee_cadı

_/\_/\_/\_________________

YazarMesaj
lanetlee_ruh

lanetlee_ruh

Kadın

_/\_/\_/\_________________ Empty
MesajKonu: _/_/_/_________________   _/\_/\_/\_________________ Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:47 am

ayrılığın beni bak öldürüor bana nasıl kıydın bilemiorum her baktığım yerde hatıran saklı senden başkasını istemiiorum sana ben doyamadım seni hiç unutamadım artık dönmesen bile beklerim seni canım offff offf özledim off offf seni çok sevdimmmm seviyorum seni yar gözlerim sana ağlar herşeye rağmen seni bekleyen biri var seviyorum seni yar gözlerim sana ağlar herşeye rağmen sevgilim seni seven biri var....... Sad

_/\_/\_/\_________________
1 sayfadaki 1 sayfası