BigWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BigWorld

dünyadan hersey rock metal müzik bilgisayar eglence ask sevgi

AnasayfaBigWorld TeaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Reklamlar

Bu Alana Reklam
Vermek İçin
adresine basvurunuz...
gotham radio
En son konular
» Yine seninle doluyum bugün :(:(:(
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:51 pm tarafından lanetlee_ruh

» _/\_/\_/\_________________
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:47 am tarafından lanetlee_ruh

» neden böyledir sizce??
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 8:05 am tarafından lanetlee_ruh

» canım acıyor..
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 12:20 pm tarafından lanetleee_serseri

» .....VE CANIM ACIYOR!
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 11:25 am tarafından lanetleee_serseri

» kızların erkekleri otutturan cvplarıı :):)
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:58 pm tarafından lanetlee_ruh

» TGRT Anlat Bakalim Yarismasi :)) KOPTUMMM
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:56 pm tarafından lanetlee_ruh

» GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:54 pm tarafından lanetlee_ruh

» offffffffff yine mezar...
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 8:58 am tarafından lanetleee_serseri

» nasıl ama:D:D
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 2:20 am tarafından lanetlee_cocuq

» Hangi Ayrılık?
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:06 pm tarafından lanetleee_serseri

» Acıklı Bir Aşk Hikayesi
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:04 pm tarafından lanetleee_serseri

» Sevgi emekmiş....
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:48 am tarafından lanetleee_serseri

» Yalancı sevgiye ben sitem eylerim
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:43 am tarafından lanetleee_serseri

» Güllere Küstüm
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:41 am tarafından lanetlee_cadı

» Bu Gece
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:34 am tarafından lanetlee_cadı

» benden sonra...
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:27 am tarafından lanetlee_cadı

» &''' İhanet, hep ihanet ''''''&
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:25 am tarafından lanetlee_cadı

» [b]Ayrılık ölümden zordur gülüm[/b]
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:23 am tarafından lanetlee_cadı

» Betermiş
Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:09 am tarafından lanetlee_cadı

Yine seninle doluyum bugün :(:(:(

YazarMesaj
lanetlee_ruh

lanetlee_ruh

Kadın

Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Empty
MesajKonu: Yine seninle doluyum bugün :(:(:(   Yine seninle doluyum bugün :(:(:( Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:51 pm

Yine seninle doluyum bugün, büyük bir ızdırap iç in de seni unutmaya çalıştığım halde bunu beceremeyeceğimi, seni unutamayacağımı bir kez daha anlıyorum…
Seni her görüşümde içimde kanayan bir yara var. Hiçbir yerde sensiz mutlu olamıyorum. İçimde boşluk, yokluğun büyük kalabalıklar içinde bile kendimi yalnız hissediyorum…
Sanki bir parçasın benden, bana öyle yakınsın işte mutsuz bir şekilde gelmeni bekliyorum ama YOKSUN…
Derken ummadığım yerde karşıma çıkıyorsun, bana bakıyorsun, gözlerindeki manayı bir türlü çözemiyorum… Bazen gözlerini hiç ayırmadan bana bakıyorsun, gözlerindeki mana ne?
Bazen uzak ve yabancı hissediyorum. Seni anlayamıyorum bir türlü, unutmaya çalışıyorum, sana koşmak için çırpınıyor kalbim, kendimi zor tutuyorum…
Bazen mutluluğu yakın hissediyorum kendime, bazen çok uzak KAHROLUYORUM…
Seni her görüşümde içimde gittikçe büyüyen ızdırabını hissetmek çok acı… Seni bu kadar büyük bir sevgiyle SEVİYORUM işte…
Ama her gün biraz daha anlamını yitiriyor HAYAT!
Bu hayat neden bu kadar acı bilmiyorum, mutluluğumun senin varlığına bağlı olduğunu bilmek ve senden uzaklaşmaya MECBUR olmak işte bu dayanılmaz bir acı…
Hele sana karşı duyduğum o çılgınca ÖZLEM…
İçimdeki sana olan bu büyük yakınlık, sensizliğe seni tanıdıktan sonra, seni sevdikten sonra; dayanabilmek işte…
İşte bu çok zor HERŞEYİM…

lanetlee_ruh

Yine seninle doluyum bugün :(:(:(
1 sayfadaki 1 sayfası