BigWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BigWorld

dünyadan hersey rock metal müzik bilgisayar eglence ask sevgi

AnasayfaBigWorld TeaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Reklamlar

Bu Alana Reklam
Vermek İçin
adresine basvurunuz...
gotham radio
En son konular
» Yine seninle doluyum bugün :(:(:(
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:51 pm tarafından lanetlee_ruh

» _/\_/\_/\_________________
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:47 am tarafından lanetlee_ruh

» neden böyledir sizce??
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 8:05 am tarafından lanetlee_ruh

» canım acıyor..
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 12:20 pm tarafından lanetleee_serseri

» .....VE CANIM ACIYOR!
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 11:25 am tarafından lanetleee_serseri

» kızların erkekleri otutturan cvplarıı :):)
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:58 pm tarafından lanetlee_ruh

» TGRT Anlat Bakalim Yarismasi :)) KOPTUMMM
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:56 pm tarafından lanetlee_ruh

» GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:54 pm tarafından lanetlee_ruh

» offffffffff yine mezar...
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 8:58 am tarafından lanetleee_serseri

» nasıl ama:D:D
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 2:20 am tarafından lanetlee_cocuq

» Hangi Ayrılık?
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:06 pm tarafından lanetleee_serseri

» Acıklı Bir Aşk Hikayesi
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:04 pm tarafından lanetleee_serseri

» Sevgi emekmiş....
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:48 am tarafından lanetleee_serseri

» Yalancı sevgiye ben sitem eylerim
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:43 am tarafından lanetleee_serseri

» Güllere Küstüm
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:41 am tarafından lanetlee_cadı

» Bu Gece
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:34 am tarafından lanetlee_cadı

» benden sonra...
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:27 am tarafından lanetlee_cadı

» &''' İhanet, hep ihanet ''''''&
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:25 am tarafından lanetlee_cadı

» [b]Ayrılık ölümden zordur gülüm[/b]
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:23 am tarafından lanetlee_cadı

» Betermiş
Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:09 am tarafından lanetlee_cadı

Yalancı sevgiye ben sitem eylerim

2 posters
YazarMesaj
lanetlee_cadı

lanetlee_cadı

Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Empty
MesajKonu: Yalancı sevgiye ben sitem eylerim   Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:40 am

Kalpten kalbe bir yol vardır dediler
Aşkı sevdam sana bitmez dediler
Gönülden gönüle aşk köprü dediler

Yar diyipte onu kollarımda sarmayı
Ahdetmiştim onu ebedide sevmeyi
Gönlümde onu gül olarak görmeyi
Anlamaz yarime ben sitem eylerim

Yıllarca sevgisini yüreğimde besledim
Gül yerine de hep ben onu kokladım
Olmayan yürekte ondan sevgi bekledim
Gönülden sevdiğim yare sitem eylerim

Benim aşkı sevdamı kimse bilemez
Ona sevgim gizemlidir kimse göremez
Yaralı kalbin dermanı asla bulunmaz
Gönül bilmez,canıma da sitem eylerim
lanetleee_serseri
Admin
Admin
lanetleee_serseri

Erkek

Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Empty
MesajKonu: Geri: Yalancı sevgiye ben sitem eylerim   Yalancı sevgiye ben sitem eylerim Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:43 am

ne dicemi bilmiom asi cadı sana çektirenler senden fazlasını görüyolardır eminim acıyı çeken bilir

1 sayfadaki 1 sayfası