BigWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BigWorld

dünyadan hersey rock metal müzik bilgisayar eglence ask sevgi

AnasayfaBigWorld TeaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Reklamlar

Bu Alana Reklam
Vermek İçin
adresine basvurunuz...
gotham radio
En son konular
» Yine seninle doluyum bugün :(:(:(
doktorların anıları Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:51 pm tarafından lanetlee_ruh

» _/\_/\_/\_________________
doktorların anıları Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:47 am tarafından lanetlee_ruh

» neden böyledir sizce??
doktorların anıları Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 8:05 am tarafından lanetlee_ruh

» canım acıyor..
doktorların anıları Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 12:20 pm tarafından lanetleee_serseri

» .....VE CANIM ACIYOR!
doktorların anıları Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 11:25 am tarafından lanetleee_serseri

» kızların erkekleri otutturan cvplarıı :):)
doktorların anıları Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:58 pm tarafından lanetlee_ruh

» TGRT Anlat Bakalim Yarismasi :)) KOPTUMMM
doktorların anıları Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:56 pm tarafından lanetlee_ruh

» GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn
doktorların anıları Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:54 pm tarafından lanetlee_ruh

» offffffffff yine mezar...
doktorların anıları Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 8:58 am tarafından lanetleee_serseri

» nasıl ama:D:D
doktorların anıları Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 2:20 am tarafından lanetlee_cocuq

» Hangi Ayrılık?
doktorların anıları Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:06 pm tarafından lanetleee_serseri

» Acıklı Bir Aşk Hikayesi
doktorların anıları Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:04 pm tarafından lanetleee_serseri

» Sevgi emekmiş....
doktorların anıları Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:48 am tarafından lanetleee_serseri

» Yalancı sevgiye ben sitem eylerim
doktorların anıları Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:43 am tarafından lanetleee_serseri

» Güllere Küstüm
doktorların anıları Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:41 am tarafından lanetlee_cadı

» Bu Gece
doktorların anıları Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:34 am tarafından lanetlee_cadı

» benden sonra...
doktorların anıları Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:27 am tarafından lanetlee_cadı

» &''' İhanet, hep ihanet ''''''&
doktorların anıları Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:25 am tarafından lanetlee_cadı

» [b]Ayrılık ölümden zordur gülüm[/b]
doktorların anıları Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:23 am tarafından lanetlee_cadı

» Betermiş
doktorların anıları Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:09 am tarafından lanetlee_cadı

doktorların anıları

YazarMesaj
lanetleee_serseri
Admin
Admin
lanetleee_serseri

Erkek

doktorların anıları Empty
MesajKonu: doktorların anıları   doktorların anıları Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 10:13 am

KOCASININ ADI ´RAHIM´MIS
Halk Sagligi hocasi ögrencilerine, tasrada basina gelenleri anlatir:
"Köyde hasta bir kadina, ilaç vermemiz gerekti. ´Bunu her gün rahmin agzina koy´ dedim. Sonra kontrole geldi. ´Doktor Hanim bunu Rahim´in agzina koyunca agzi köpürüyor´ dedi. Meger kocasinin adi Rahim´mis....

PEKI SISE NEREDE?
ŞİŞE
Acile gelen bir hasta, "Banyo yapiyordum, ayagim kaydi, bir soda
sisesinin üzerine düstüm" der. Doktorlar hastada kan ya da kesik izi
bulamaz. Hasta utana sikila sisenin rektum bölgesinde durdugunu söyler.
Sise ameliyatla çikarilir. Acildeki personel gülmemek için kendini zor tutar.

ELEKTRIK ÇARPMADI KI!
Tarsus´ta bir insaat isçisi çizmesinin içindeki kumlari temizlemek için bir elektrik diregine dayanir ve çizmesini çikarip ayagini sallar. Onu uzaktan gören arkadaslari adami elektrik çapti sanip, küregi
kaptikları gibi sag omzuna vururlar. Adam acile, kolunda kiriklarla gider.

BIRAZ ZEVK ALDIM...
Kadin dogum uzmani doktora, gebe bir bayan gelir. Doktor hastayi
Önce inspeksiyon-palpasyon ile muayene ettikten sonra vajinal tuse ile
muayeneyi sonlandirir. Masasina oturan doktor kalemi eline alir ve sorar:
"Sevk aldiniz mi?"
Hasta cevap verir: Biraz...

doktorların anıları
1 sayfadaki 1 sayfası