BigWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BigWorld

dünyadan hersey rock metal müzik bilgisayar eglence ask sevgi

AnasayfaBigWorld TeaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Reklamlar

Bu Alana Reklam
Vermek İçin
adresine basvurunuz...
gotham radio
En son konular
» Yine seninle doluyum bugün :(:(:(
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:51 pm tarafından lanetlee_ruh

» _/\_/\_/\_________________
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:47 am tarafından lanetlee_ruh

» neden böyledir sizce??
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 8:05 am tarafından lanetlee_ruh

» canım acıyor..
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 12:20 pm tarafından lanetleee_serseri

» .....VE CANIM ACIYOR!
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 11:25 am tarafından lanetleee_serseri

» kızların erkekleri otutturan cvplarıı :):)
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:58 pm tarafından lanetlee_ruh

» TGRT Anlat Bakalim Yarismasi :)) KOPTUMMM
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:56 pm tarafından lanetlee_ruh

» GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:54 pm tarafından lanetlee_ruh

» offffffffff yine mezar...
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 8:58 am tarafından lanetleee_serseri

» nasıl ama:D:D
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 2:20 am tarafından lanetlee_cocuq

» Hangi Ayrılık?
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:06 pm tarafından lanetleee_serseri

» Acıklı Bir Aşk Hikayesi
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:04 pm tarafından lanetleee_serseri

» Sevgi emekmiş....
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:48 am tarafından lanetleee_serseri

» Yalancı sevgiye ben sitem eylerim
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:43 am tarafından lanetleee_serseri

» Güllere Küstüm
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:41 am tarafından lanetlee_cadı

» Bu Gece
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:34 am tarafından lanetlee_cadı

» benden sonra...
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:27 am tarafından lanetlee_cadı

» &''' İhanet, hep ihanet ''''''&
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:25 am tarafından lanetlee_cadı

» [b]Ayrılık ölümden zordur gülüm[/b]
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:23 am tarafından lanetlee_cadı

» Betermiş
MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:09 am tarafından lanetlee_cadı

MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi)

YazarMesaj
lanetlee_ruh

lanetlee_ruh

Kadın

MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Empty
MesajKonu: MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi)   MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi) Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 7:17 pm

9.SINIF
şuan dersteyiz..yanımda dünya güzeli birkız oturuyor..Yüzüne bakmaya kıyamıyorum..
onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor..O benim en yakın arkadaşım...Beni sadece
arkadaşı olarak görüyor..Nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum..
10.SINIF
Evdeyim ..Beni arayıp Erkek arkadaşıyla tartuşdığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi..
Sonra bize geldi..Bana sıkı sıkı sarılıp ağladı..Şuan dizimde uyuyor.Saçlarını okşayıp
o gül yüzüne doya doya seyrediyorum..Ben onu okadar çok severken.O beni sadece
arkadaşı olarak görüyor..Nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum..
11.SINIF
Mezuniyet balosu..Onunla çocukluktan beri arkadaşız..8 sınıftayken birbirimize
soz vermiştik..Lise sonda Mezuniyet balosuna gidecek eşimiz olmazsa beraber gidecektik..
Beni aradı ve erkek aradaşının hastalanıp gelemiyeceğini söyledi..Ve beraber gidebilirmiyiz diye sordu..
Kabul ettim ve onu evinden aldım..Balodaki en güzel kız oydu..Bembeyaz elbisesiyle tıpkı bir melek gibiydi..Gece boyu dans ettik..Kollarımdayken hep aynı şeyi düşündüm..Onu çok seviyordum..
Gece sonunda onu evine bıraktım..Beni yanağımdan öpüp En iyi arkadaşı olduğumu söyledi..
Onu gerçekten çok seviyorum..Ama o beni arkadaşı olarak görüyor..ona, onu sevdiğimi nasıl
söylerim..Nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum..Aradan yıllar geçti..
Şimdi o canımdan çok sevdiğim meleğimi,toprağa veriyorum..Özel eşyalarının arasından
kara kaplı bir defter çıkmış.. Bana verdiler okuyup okumamakta kararsız kaldım..
Açtım bu bir günlüktü ve bir sayfasında şöyle yazıyordu..ŞUAN DERSTEYİZ VE YANIMDA
DÜNYA YAKIŞIKLISI BİR ÇOCUK OTURUYOR.YÜZÜNE BAKMAYA DOYAMIYORUM
ONU NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ BİLMİYOR..BENİ ARKADAŞI OLARAK GÖRÜYOR
ERKEK ARKADAŞIM OLDUĞU YALANINI SÖYLEYEREK VE SÜREKLİ ONUNLA
İLGİLİ YALANLAR UYDURARAK YANINDA OLABİLİYORUM..ONU CANIMDAN
ÇOK SEVİYORUM.BANA BİR KERE SENİ SEVİYORUM DESEYDİ DÜNYALAR BENİM
OLURDU..BEN BU SATIRLARI OKURKEN MELEĞİMİ ÇOKTAN GÖMDÜLER.
HIÇKIRIKLARIMI TUTAMIYORUM GÖZÜMÜ MEZARINDAN ALAMIYORUM..
MERAK ETME BİRİCİĞİM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM........

lanetlee_ruh

MeLeĞiM... (bir aşk hikayesi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acıklı Bir Aşk Hikayesi