BigWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BigWorld

dünyadan hersey rock metal müzik bilgisayar eglence ask sevgi

AnasayfaBigWorld TeaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Reklamlar

Bu Alana Reklam
Vermek İçin
adresine basvurunuz...
gotham radio
En son konular
» Yine seninle doluyum bugün :(:(:(
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:51 pm tarafından lanetlee_ruh

» _/\_/\_/\_________________
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:47 am tarafından lanetlee_ruh

» neden böyledir sizce??
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 8:05 am tarafından lanetlee_ruh

» canım acıyor..
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 12:20 pm tarafından lanetleee_serseri

» .....VE CANIM ACIYOR!
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 11:25 am tarafından lanetleee_serseri

» kızların erkekleri otutturan cvplarıı :):)
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:58 pm tarafından lanetlee_ruh

» TGRT Anlat Bakalim Yarismasi :)) KOPTUMMM
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:56 pm tarafından lanetlee_ruh

» GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:54 pm tarafından lanetlee_ruh

» offffffffff yine mezar...
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 8:58 am tarafından lanetleee_serseri

» nasıl ama:D:D
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 2:20 am tarafından lanetlee_cocuq

» Hangi Ayrılık?
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:06 pm tarafından lanetleee_serseri

» Acıklı Bir Aşk Hikayesi
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:04 pm tarafından lanetleee_serseri

» Sevgi emekmiş....
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:48 am tarafından lanetleee_serseri

» Yalancı sevgiye ben sitem eylerim
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:43 am tarafından lanetleee_serseri

» Güllere Küstüm
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:41 am tarafından lanetlee_cadı

» Bu Gece
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:34 am tarafından lanetlee_cadı

» benden sonra...
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:27 am tarafından lanetlee_cadı

» &''' İhanet, hep ihanet ''''''&
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:25 am tarafından lanetlee_cadı

» [b]Ayrılık ölümden zordur gülüm[/b]
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:23 am tarafından lanetlee_cadı

» Betermiş
''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:09 am tarafından lanetlee_cadı

''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......??

YazarMesaj
lanetlee_ruh

lanetlee_ruh

Kadın

''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Empty
MesajKonu: ''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......??   ''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......?? Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 7:13 pm

Aşk: en yalın biçimde anlatılan tek kavramdır o,adı kendisidir zaten. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur.''Aşık oldum'' dediğiniz an akan sular durur, küçücük çocuk bile sizi rahatlıkla anlar. Çünkü aşkın dili tektir. Aşk cesaret ister, kocaman bir yürek ister. Nedir bu aşk denilen şey? Elle tutulmaz, gözle görülmez bir şeyse nedir bu yaşanan somut acılar, güzellikler? Aşk, hayatın
bize hazırladığı en güzel sürprizdir, bu yüzdende kalpleri ne zaman ele geçireceği hiç belli değildir. Daha ne olduğunu bile anlayamadan onun hükümdarlığına giriverirsiniz. Aşkın zamanını biz ayarlayabilseydik eğer ve kime neden aşık olduğumuzu anlayabilseydik, aşkın sırını da çözerdik herhalde. Ama o zamanda aşkın insanı alıp götüren büyüsü tamamen kaybolurdu. Aşk hayata ve zamana karşı işlenen en büyük suç ortaklığıdır, aşk hayatın bütün tek düzeliğine, bütün sıradanlığına en soylu baş kaldırıdır. Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yakışmaz. Ve elbette yaşanılan aşkı suçlamak, yargılamak, karalamak da aşka yakışmaz. Bu önce haksızlık sonra kendinize saygısızlık olur. İnsan sonuna kadar savunmalı aşkını karşılık görmese de, acı çekeceğini hissetse de ,yarın terk edileceğini bilsede, ailesini karşısına alacağını bilsede taviz vermemeli aşkından.''SENİ SEVİYORUM'' diyebilmeli göğsünü gere gere. Aşk işte o zaman aşktır. Ve bunun doğrusu yanlışı yoktur, zaten aşkın kendisi doğrudur. Kime karşı duyuluyorsa bu aşk, doğru insanda işte odur. Aşkın zamanı yoktur hep hazırlıksız yakalar insanı. Evli olmanız, sevgilinizin olması, bir ayrılığın taze yaralarını kurutmaya çalışmanız, bağlılıktan korkmanız, ailenizden çekinmeniz, hatta sevilenin hapse girmesi bile onun hiçmi hiç umrunda değildir. İşte aşk bütün bunlara tek başınıza karşı gelme yürekliliğidir, belki de yeni hayata geçebilme yoludur... Aşkın ne zaman geleceği belli olmadığı gibi, ne zaman gideceği de hiç belli değildir. Fazla vakti yoktur onun, uzun süre beklemeye ve bekletilmeye tahammülüde yoktur. Bir başka göze bakmaya bir başka tene dokunmaya başlaması o kadar da zor değildir... Aşktan değil onun kaçmasından korkun ve doğruluğuna yanlışlığına bakmadan sonuna kadar savunun aşkınızı. Biliyor musunuz hayat zaten kocaman bir yalan.Bu kadar sahteliğin içinde gerçek ve doğru olan tek güzellik AŞK lütfen ona haksızlık etmeyin.Aşkına,sana aşık olana sahip çık ve onu kaybetme.''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......??

lanetlee_ruh

''SENİ SEVİYORUM'' demek için geç kalma.......??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seni seviyorum
» SeNi SeViYoRUmMmMm