BigWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BigWorld

dünyadan hersey rock metal müzik bilgisayar eglence ask sevgi

AnasayfaBigWorld TeaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Reklamlar

Bu Alana Reklam
Vermek İçin
adresine basvurunuz...
gotham radio
En son konular
» Yine seninle doluyum bugün :(:(:(
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:51 pm tarafından lanetlee_ruh

» _/\_/\_/\_________________
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 9:47 am tarafından lanetlee_ruh

» neden böyledir sizce??
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 8:05 am tarafından lanetlee_ruh

» canım acıyor..
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 12:20 pm tarafından lanetleee_serseri

» .....VE CANIM ACIYOR!
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 11:25 am tarafından lanetleee_serseri

» kızların erkekleri otutturan cvplarıı :):)
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:58 pm tarafından lanetlee_ruh

» TGRT Anlat Bakalim Yarismasi :)) KOPTUMMM
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:56 pm tarafından lanetlee_ruh

» GIZEMLİ KARANLIK (LANETLEE_COCUQ) işte bennnnnnn
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 1:54 pm tarafından lanetlee_ruh

» offffffffff yine mezar...
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 8:58 am tarafından lanetleee_serseri

» nasıl ama:D:D
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 2:20 am tarafından lanetlee_cocuq

» Hangi Ayrılık?
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:06 pm tarafından lanetleee_serseri

» Acıklı Bir Aşk Hikayesi
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 12:04 pm tarafından lanetleee_serseri

» Sevgi emekmiş....
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:48 am tarafından lanetleee_serseri

» Yalancı sevgiye ben sitem eylerim
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:43 am tarafından lanetleee_serseri

» Güllere Küstüm
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:41 am tarafından lanetlee_cadı

» Bu Gece
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:34 am tarafından lanetlee_cadı

» benden sonra...
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:27 am tarafından lanetlee_cadı

» &''' İhanet, hep ihanet ''''''&
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:25 am tarafından lanetlee_cadı

» [b]Ayrılık ölümden zordur gülüm[/b]
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:23 am tarafından lanetlee_cadı

» Betermiş
Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:09 am tarafından lanetlee_cadı

Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan

YazarMesaj
lanetleee_serseri
Admin
Admin
lanetleee_serseri

Erkek

Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Empty
MesajKonu: Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan   Ben Hep Gecenin Gerisindeyim İlerisi Olmayan Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 11:59 am

kuytu karanlıklar içersinde geçti hayatımın çogu bu yüzden karanlıkları severim.ki gündüzlerden nefret ederim çünki insanların suratlarını görüyorum ve öyle işlemiş ki hayatıma o suratlar baktıgım her an acı saplanı veriyor beynimin en hassat noktasına...
insanlar:
karanlıktan neden korkar,
yada neden yararlanırlar gece'den hiç düşündünüz mü?
çünki,
insanlar her ne olursa olsun gece karamsarlıga kaptırırlar bedenlerini ve bu nedenle kırıcı ve şeffaflıktan öte bir kişilige bürünürler.
benimde hep kayıplarım gece yaşandı.
geceleyin yitirdim örnegin en sevdigim varlıgımı,
ve yine geceydi ki yıgılı verdi pusuda yanımdaki dostum.
ve
yine geceydi kayboldu usulca herşeyim.
ama olsun yinede geceyi seviyorum.
çünki insanların zıt'dına gitmeyi seviyorum.
demem o ki ben hep gecenin gerisindeydim ilerisi olmayan..

1 sayfadaki 1 sayfası